Wirtualny koncert Kuby Blokesza dla uchodźców z Ukrainy

Dzisiaj odbył się wirtualny koncert Kuby Blokesza, a w najbliższą sobotę, w Radrużu, Kuba wystąpi na żywo, więcej informacji TUTAJ. Poniżej informacja o dzisiejszym wirtualnym wydarzeniu.
💰 LINK DO KAPELUSZA:
⬇️ czytaj dalej ⬇️
Nie mamy dużego wpływu na decyzje światowej polityki. Mamy wpływ na nasze codzienne wybory. Skupmy się na tym co robimy i tym zróbmy różnicę.
Chcę zaśpiewać Wam wiersze Ukraińców, poopowiadać o mojej płycie „Lwów. Szkice Miejskie”. Dać pole ukraińskiej poezji, żebyście mogli chłonąć jej atmosferę, jej pogląd na świat.
Tym razem kapelusz, będzie bezpośrednią wpłatą na rzecz Stowarzyszenia Folkowisko – oni bardzo dzielnie i już o resztkach sił, działają dzień i noc na polsko-ukraińskiej granicy. Pomagają wszystkim, którzy uciekają przed grozą wojny. Stowarzyszenie, to oczywiście moi serdeczni przyjaciele organizujący dla nas Festiwal Kultury Pogranicza „Folkowisko”, ale od pierwszych chwil inwazji bez wahania przeobrazili się w sprawną grupę humanitarną i działają w sposób godny wszelkiego podziwu i wsparcia. Zapewniam.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
specjalna grupa na Facebooku:
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
◆ moja strona: http://kubablokesz.pl/
◆ więcej mojej muzyki ◆